Kilka słów o naszej firmie

Przyczyną powstania naszej firmy była luka na rynku poznańskim, jeśli chodzi o naprawę elektroniki zabezpieczeń i komfortu w pojazdach. Bazując na naszym doświadczeniu m. in. w budowie urządzeń elektronicznych dla branży samochodowej i wieloletniej współpracy z warsztatami elektrycznymi i monterami zabezpieczeń w pojazdach, możemy śmiało napisać, że jesteśmy w stanie zdiagnozować zdecydowaną wiekszość samochodowych systemów alarmowych i pilotów z nimi współpracujących. Poza diagnozą potrafimy te systemy oczywiście naprawić. Nieraz jest to niestety nieopłacalne lub wręcz niemożliwe ze względu na specyfikę branży i brak kluczowych elementów. Poruszanie się w branży zabezpieczeń samochodowych bez znajomości instalacji elektrycznej pojazdów nie jest możliwe. Z tego powodu, że wiemy "co w trawie piszczy" zajmujemy się również naprawą elektryki samochodowej, a co za tym idzie diagnostyką komputerową. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Decydując się na współpracę z naszą firmą decydujesz się na jakość i rzetelność wykonanej usługi. Kreatywność, która pozwala nam na naprawę rzeczy, które według innych są nienaprawialne. Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi. Długość gwarancji uzależniona jest od rodzaju usługi i elementów, które są wykorzystane w celu jej realizacji.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Iwona
Iwona
2022-04-10
Zweryfikowana
Bardzo profesjonalna obsługa, skuteczna naprawa i ogromne doświadczenie. Serdecznie polecam
Daniel Kuchowicz
Daniel Kuchowicz
2022-04-02
Zweryfikowana
Pełen profesjonalizm, ale też super podejście do klienta. Czas poświęcają, dobrze doradzą, nawet jak nie potrzeba naprawy, to wyjaśnią. I odpowiednio wyceniają. Odchodzę zawsze zadowolony, a byłem już kilka razy.
Jędrzej Czyżewski
Jędrzej Czyżewski
2022-04-01
Zweryfikowana
Szybko i fachowo!
marcin bedek
marcin bedek
2022-03-17
Zweryfikowana
Gorąco polecam Pan zna się na rzeczy ..
Tyberiusz Klaudiusz Nowicki
Tyberiusz Klaudiusz Nowicki
2022-02-20
Zweryfikowana
Fachowy montaż systemu alarmowego. Umówiłem się wcześniej, usługę wykonano terminowo i sprawnie. Najważniejsze jednak jest to, że gdy wyskoczyły komplikacje podczas montażu, to pan nie naciągnął mnie za dodatkowe utrudnienia. Zadzwonił i poinformował o sytuacji. Uzgodniliśmy dodatkowy koszt i tego się trzymał. Moim zdaniem, jest to bardzo uczciwe podejście. Polecam ten warsztat, praca fachowa i uczciwa. No i całkiem niedrogo 🙂
Sebastian Borowicz
Sebastian Borowicz
2022-02-03
Zweryfikowana
Witam serdecznie szybko i na temat .Gorąco polecam .Kierowca S -type