Autoalarmy, blokady, GPS

Zajmujemy    się    montażem    autoalarmów,    immobiliserów, blokad sensorowych, blokad mechanicznych, czujników parkowania  i wielu innych urzadzeń związanych z podniesieniem bezpieczeństwa i komfortu w pojazdach. Montujemy również systemy monitoringu pojazdów GPS w celach logistycznych. Istnieje wówczas możliwość obserwacji pojazdu na mapie siedząc przed ekranem monitora.

Proponujemy    montaż   zabezpieczeń  w  których  najważniejsza   jest   jakość  i  przystępna  cena.
Korzystamy z urządzeń polskiego producenta – firmy SEO Electronics. Na bazie tych urządzeń montujemy systemy z osobnymi pilotami jak i systemy, które reagują na piloty fabryczne, które są np. w kluczach samochodowych.

Każdy   system   alarmowy   SEO przez  nas  montowany   reaguje   na   otwarcie  wszystkich  klap w   samochodzie   tzn.   drzwi,  maska,  bagażnik.  Ponadto  ma  zrealizowaną  blokadę,  elektryki lub elektroniki silnika w celu uniemożliwienia odpalenia pojazdu przy uzbrojonym alarmie. Dodatkowo w standardzie montujemy ultradźwiękowy czujnik ruchu wewnątrz pojazdu. Wykrywa on ruch  jeśli zostawi się np. otwartą szybę i ktoś będzie próbował zabrać coś z pojazdu.

Istnieje oczywiście możliwość rozbudowy, każdego systemu o dodatkowe czujniki. Jeśli jest potrzeba dodatkowej ochrony kół samochodu montujemy czujnik położenia, którego działanie jest oparte na pomiarze przyśpieszenia ziemskiego. Czujnik ten nie reaguje na bujanie samochodem. Natomiast jeżeli ktoś niepowołany spróbuje unieść samochód w celu odholowania lub zdemontowania kół czujnik wyśle informacje o tym fakcie do alarmu zanim koła pojazdu oderwą się od ziemi.