alarm-serwi-logo

Kilka słów o naszej firmie

Przyczyną  powstania naszej firmy była luka na rynku poznańskim, jeśli chodzi o naprawę  elektroniki zabezpieczeń i komfortu w pojazdach. Bazując na naszym doświadczeniu m. in. w budowie     urządzeń    elektronicznych   dla   branży   samochodowej    i    wieloletniej   współpracy z warsztatami elektrycznymi  i  monterami  zabezpieczeń  w  pojazdach,  możemy  śmiało  napisać, że  jesteśmy w stanie zdiagnozować zdecydowaną wiekszość samochodowych systemów alarmowych i pilotów z nimi współpracujących. Poza diagnozą potrafimy te systemy oczywiście naprawić. Nieraz jest to niestety nieopłacalne lub wręcz niemożliwe ze względu na specyfikę branży i brak kluczowych elementów. Poruszanie się w branży zabezpieczeń samochodowych bez  znajomości  instalacji elektrycznej    pojazdów    nie  jest   możliwe.   Z  tego  powodu,  że  wiemy "co w trawie piszczy" zajmujemy się również naprawą elektryki samochodowej, a co za tym idzie diagnostyką komputerową.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Decydując się na współpracę z naszą firmą decydujesz się na jakość i rzetelność wykonanej usługi. Kreatywność, która pozwala nam na naprawę rzeczy, które według innych są nienaprawialne.
Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi. Długość gwarancji uzależniona jest od rodzaju usługi i elementów, które są wykorzystane w celu jej realizacji.

Studium przypadków

Kontakt

Adres: Gromadzka 29, Poznań
E-mail:
biuro@alarmserwis.net
Telefon: 618-260-265

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00-17:00

sobota: nieczynne

kontakt alarm serwis

Alarm Serwis, ul. Gromadzka 29, Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone 2010-2021 ©

Design by www.yetnickdesign.com